Resultater - KM Sgl/Dbl BBK - Standard

Nr Kl Lisens Navn Klubb Hcp Pulje Bane
1 F DEF 23264 Nina Buene Nygård BC 50 18/04 11:00 1
14283 Anne Christine Bringedal
2 M EF 1724 Franz Olsen Bergen BC 45 18/04 11:00 3
4174 Eirik Olsen
3 M CD 26246 Kurt Ekanger Fyllingen BC 35 18/04 11:00 4
26354 Tore Landmark
4 M AB 23149 Bjarte Haugen Fyllingen BC 5 18/04 11:00 6
21504 Marius Midtbø-Hjelvik
5 M AB 14599 Bjarte Lygre Cross BK 5 18/04 11:00 7
14116 Geir Amundsen
6 M AB 23358 Thomas Samuelsen Mascot BK 5 18/04 11:00 8
23356 Tor-Erik Larsen
7 F ABC 24148 Ingelinn Lønne Fyllingen BC 20 19/04 11:00 1
22005 Stine Helene Palmèr
8 F ABC 24401 Torill Tvedt Trondheim BK 15 19/04 11:00 2
25964 Hilde Amundsen
9 F ABC 24049 Anne Bjørlykke Fyllingen BC 20 19/04 11:00 3
24216 Bodhild Engebretsen
10 M CD 21545 Alexander Skeide Larsen Vestkanten BC 20 19/04 11:00 4
21475 Ørjan Landro
11 M CD 23378 Bjarne Aasheim Mascot BK 20 19/04 11:00 5
14668 Paul Andersen
12 M AB 22422 Ragnar Fürstenberg Bergen BC 10 19/04 11:00 6
14190 Rolf Hjøllo
13 M AB 23298 Fred Larsson Stord BK 10 19/04 11:00 8
26203 Arne Strandenes
14 M AB 25266 Mathias G. D. Kjær Åsane BK 10 19/04 11:00 11
14105 Stig Kjær
15 M AB 14221 Bjarte Kjær Berentsen Åsane BK 10 19/04 11:00 12
14224 Sigurd Døsvig
16 M AB 14670 Asle Nordbø Fyllingen BC 10 19/04 11:00 13
14617 Tore Jansen
17 M AB 14481 Stefan Palmèr Mascot BK 5 19/04 11:00 14
21953 Kent-Andrè Foldenes
18 M AB 22831 Frank Tangen Kvam BK 10 19/04 11:00 15
14614 Ove Fonn
19 M AB 22820 Geir Holand Åsane BK 0 19/04 11:00 17
22819 Helge Alfheim
20 M AB 21602 Raymond Takle Mascot BK 5 19/04 11:00 18
14245 Glenn-Ove Ellingsen
Nr Kl Lisens Navn Klubb Hcp Pulje Bane
1 F DEF 23264 Nina Buene Nygård BC 50 18/04 11:00 1
14283 Anne Christine Bringedal
2 M EF 1724 Franz Olsen Bergen BC 45 18/04 11:00 3
4174 Eirik Olsen
3 M CD 26246 Kurt Ekanger Fyllingen BC 35 18/04 11:00 4
26354 Tore Landmark
4 M AB 23149 Bjarte Haugen Fyllingen BC 5 18/04 11:00 6
21504 Marius Midtbø-Hjelvik
5 M AB 14599 Bjarte Lygre Cross BK 5 18/04 11:00 7
14116 Geir Amundsen
6 M AB 23358 Thomas Samuelsen Mascot BK 5 18/04 11:00 8
23356 Tor-Erik Larsen
7 F ABC 24148 Ingelinn Lønne Fyllingen BC 20 19/04 11:00 1
22005 Stine Helene Palmèr
8 F ABC 24401 Torill Tvedt Trondheim BK 15 19/04 11:00 2
25964 Hilde Amundsen
9 F ABC 24049 Anne Bjørlykke Fyllingen BC 20 19/04 11:00 3
24216 Bodhild Engebretsen
10 M CD 21545 Alexander Skeide Larsen Vestkanten BC 20 19/04 11:00 4
21475 Ørjan Landro
11 M CD 23378 Bjarne Aasheim Mascot BK 20 19/04 11:00 5
14668 Paul Andersen
12 M AB 22422 Ragnar Fürstenberg Bergen BC 10 19/04 11:00 6
14190 Rolf Hjøllo
13 M AB 23298 Fred Larsson Stord BK 10 19/04 11:00 8
26203 Arne Strandenes
14 M AB 25266 Mathias G. D. Kjær Åsane BK 10 19/04 11:00 11
14105 Stig Kjær
15 M AB 14221 Bjarte Kjær Berentsen Åsane BK 10 19/04 11:00 12
14224 Sigurd Døsvig
16 M AB 14670 Asle Nordbø Fyllingen BC 10 19/04 11:00 13
14617 Tore Jansen
17 M AB 14481 Stefan Palmèr Mascot BK 5 19/04 11:00 14
21953 Kent-Andrè Foldenes
18 M AB 22831 Frank Tangen Kvam BK 10 19/04 11:00 15
14614 Ove Fonn
19 M AB 22820 Geir Holand Åsane BK 0 19/04 11:00 17
22819 Helge Alfheim
20 M AB 21602 Raymond Takle Mascot BK 5 19/04 11:00 18
14245 Glenn-Ove Ellingsen