Resultater - EBT 13 Norwegian Open 2019 by Brunswick - Qualifying - 2019-10-10 21:00

# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Sverige Ida Elofssom BK Högland 8 1 1/3 * 10/10 21:00 11
2 C-Jr Norge 25882 Tobias Fransson Larønningen Grenland BK 0 2 2/2 10/10 21:00 11
3 A Sverige Linda Johansson BK Högland 8 3 1/3 * 10/10 21:00 12
4 B-Jr Norge 26056 Thomas Nilsen Mascot BK 0 4 1/4 10/10 21:00 12
5 A Sverige Jonathan Hallberg Team Clan BK 0 5 1/3 * 10/10 21:00 13
6 C Norge 26593 Marthon Hansen Bjørnsen Sandnes BK 0 6 2/3 10/10 21:00 13
7 A Sverige Annie Sjödin AIK 8 7 1/1 10/10 21:00 14
8 A Norge 23545 Jonas Dammen Trondheim BK 0 8 2/4 10/10 21:00 14
9 A Norge 5139 Aleksander Larsen Syv Søstre BK 0 9 1/4 10/10 21:00 15
10 A Sverige Niklas Rothman-Nilsson Kulladal 0 10 1/2 * 10/10 21:00 15
11 B Norge 10558 Bård Jensen Strike BK 0 11 2/2 * 10/10 21:00 16
12 A Norge 25209 Georg Skryten Cross BK 0 12 1/3 * 10/10 21:00 16
13 A Norge 24758 Adrian Kindervaag Cross BK 0 13 1/4 10/10 21:00 17
14 A-V UK Selwyn Morgan Turkey hunters 0 14 1/2 * 10/10 21:00 17
15 A Norge 21665 Christer Aker Trondheim BK 0 15 1/3 * 10/10 21:00 18
16 A Island Jóhanna Ósk Guðjónsdóttir Team Iceland 8 16 1/3 10/10 21:00 18
17 B Norge 25691 Jørgen Hillestad Stord BK 0 17 1/1 10/10 21:00 19
18 A Sverige Ludvig Hubinette Team Clan BK 0 18 1/3 10/10 21:00 19
19 A Norge 6777 Grethe Walstad Fosseide Trondheim BK 8 19 1/2 * 10/10 21:00 20
20 A Island Nanna Hólm Davíðsdóttir Team Iceland 8 20 1/3 * 10/10 21:00 20
21 B Norge 25416 Ben Jone Nilsen Sandnes BK 0 21 1/4 10/10 21:00 21
22 B-V Norge 23601 Oddbjørn Nilsen Trondheim BK 0 22 1/4 * 10/10 21:00 21
23 A Island Katrin Fjóla Bragadóttir Team Iceland 8 23 1/3 10/10 21:00 22
24 B Norge 6257 Liv Grete Rundhaug Trondheim BK 8 24 1/2 10/10 21:00 22
25 A Norge 22385 Arvid Espen Trondheim BK 0 25 1/3 10/10 21:00 23
26 A Island Bergþóra Rós Ólafsdóttir Team Iceland 8 26 1/3 10/10 21:00 23
27 A Sverige Joel Hedlund Eksjø 0 27 1/3 * 10/10 21:00 24
28 A Island Margrét Björg Jónsdóttir Team Iceland 8 28 1/3 10/10 21:00 24
29 A Norge 17103 John Fossum Briskebyen BK 0 29 3/3 * 10/10 21:00 25
30 A Danmark Mai Ginge Jensen Trekanten K.I.F. 8 30 1/3 * 10/10 21:00 25
31 A Sverige Albin Sandberg Team Alingsås BC 0 31 1/2 10/10 21:00 26
32 C Norge 23000 Gina Larsen Syv Søstre BK 8 32 1/3 10/10 21:00 26
# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Sverige Ida Elofssom BK Högland 8 1 1/3 * 10/10 21:00 11
2 C-Jr Norge 25882 Tobias Fransson Larønningen Grenland BK 0 2 2/2 10/10 21:00 11
3 A Sverige Linda Johansson BK Högland 8 3 1/3 * 10/10 21:00 12
4 B-Jr Norge 26056 Thomas Nilsen Mascot BK 0 4 1/4 10/10 21:00 12
5 A Sverige Jonathan Hallberg Team Clan BK 0 5 1/3 * 10/10 21:00 13
6 C Norge 26593 Marthon Hansen Bjørnsen Sandnes BK 0 6 2/3 10/10 21:00 13
7 A Sverige Annie Sjödin AIK 8 7 1/1 10/10 21:00 14
8 A Norge 23545 Jonas Dammen Trondheim BK 0 8 2/4 10/10 21:00 14
9 A Norge 5139 Aleksander Larsen Syv Søstre BK 0 9 1/4 10/10 21:00 15
10 A Sverige Niklas Rothman-Nilsson Kulladal 0 10 1/2 * 10/10 21:00 15
11 B Norge 10558 Bård Jensen Strike BK 0 11 2/2 * 10/10 21:00 16
12 A Norge 25209 Georg Skryten Cross BK 0 12 1/3 * 10/10 21:00 16
13 A Norge 24758 Adrian Kindervaag Cross BK 0 13 1/4 10/10 21:00 17
14 A-V UK Selwyn Morgan Turkey hunters 0 14 1/2 * 10/10 21:00 17
15 A Norge 21665 Christer Aker Trondheim BK 0 15 1/3 * 10/10 21:00 18
16 A Island Jóhanna Ósk Guðjónsdóttir Team Iceland 8 16 1/3 10/10 21:00 18
17 B Norge 25691 Jørgen Hillestad Stord BK 0 17 1/1 10/10 21:00 19
18 A Sverige Ludvig Hubinette Team Clan BK 0 18 1/3 10/10 21:00 19
19 A Norge 6777 Grethe Walstad Fosseide Trondheim BK 8 19 1/2 * 10/10 21:00 20
20 A Island Nanna Hólm Davíðsdóttir Team Iceland 8 20 1/3 * 10/10 21:00 20
21 B Norge 25416 Ben Jone Nilsen Sandnes BK 0 21 1/4 10/10 21:00 21
22 B-V Norge 23601 Oddbjørn Nilsen Trondheim BK 0 22 1/4 * 10/10 21:00 21
23 A Island Katrin Fjóla Bragadóttir Team Iceland 8 23 1/3 10/10 21:00 22
24 B Norge 6257 Liv Grete Rundhaug Trondheim BK 8 24 1/2 10/10 21:00 22
25 A Norge 22385 Arvid Espen Trondheim BK 0 25 1/3 10/10 21:00 23
26 A Island Bergþóra Rós Ólafsdóttir Team Iceland 8 26 1/3 10/10 21:00 23
27 A Sverige Joel Hedlund Eksjø 0 27 1/3 * 10/10 21:00 24
28 A Island Margrét Björg Jónsdóttir Team Iceland 8 28 1/3 10/10 21:00 24
29 A Norge 17103 John Fossum Briskebyen BK 0 29 3/3 * 10/10 21:00 25
30 A Danmark Mai Ginge Jensen Trekanten K.I.F. 8 30 1/3 * 10/10 21:00 25
31 A Sverige Albin Sandberg Team Alingsås BC 0 31 1/2 10/10 21:00 26
32 C Norge 23000 Gina Larsen Syv Søstre BK 8 32 1/3 10/10 21:00 26