Resultater - NM sgl/dbl Veteran 2020 - Innledende - 2020-02-11 17:30

# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 C Norge 10392 Harald Mikalsen Sofiemyr BK 9 1 1/1 11/02 17:30 3
2 C Norge 21223 Paul Tetoka Sofiemyr BK 0 2 1/1 11/02 17:30 3
3 C Norge 26806 Johan Myhre Bekkelaget BK 0 3 1/1 11/02 17:30 4
4 C Norge 17044 John Rune Johansen Bekkelaget BK 0 4 1/1 11/02 17:30 4
5 D Norge 24536 Bertil Blegeberg Glåmdal BK 2 5 1/1 11/02 17:30 5
6 D Norge 21257 Tommy Brattbo Glåmdal BK 0 6 1/1 11/02 17:30 5
7 B Norge 19474 Frank Andersen Sofiemyr BK 0 7 1/1 11/02 17:30 6
8 C Norge 12192 Rune Dybesland Sofiemyr BK 0 8 1/1 11/02 17:30 6
9 C Norge 22880 Johan Helland Glåmdal BK 4 9 1/1 11/02 17:30 7
10 C Norge 22881 Stein Erik Rugsveen Glåmdal BK 0 10 1/1 11/02 17:30 7
11 D Norge 24189 Jorunn Jusnes Glåmdal BK 13 11 1/1 11/02 17:30 8
12 E Norge 25618 Karin Brendengen Glåmdal BK 0 12 1/1 11/02 17:30 8
13 E Norge 26339 Espen Holm Gjøvik BK 0 13 1/1 11/02 17:30 9
14 D Norge 26567 Anders Myhre Briskebyen BK 0 14 1/1 11/02 17:30 10
15 B Norge 26439 Per Frode Sterud Briskebyen BK 0 15 1/1 11/02 17:30 10
16 E Norge 36107 Ellen Marie Andersen Sofiemyr BK 9 16 1/1 11/02 17:30 11
17 F Norge 25429 Wenche Sæther Sofiemyr BK 5 17 1/1 11/02 17:30 11
18 F Norge 23110 Liv S Engom Glåmdal BK 3 18 1/1 11/02 17:30 12
19 C Norge 25560 Ulla Stenersen Glåmdal BK 3 19 1/1 11/02 17:30 12
# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 C Norge 10392 Harald Mikalsen Sofiemyr BK 9 1 1/1 11/02 17:30 3
2 C Norge 21223 Paul Tetoka Sofiemyr BK 0 2 1/1 11/02 17:30 3
3 C Norge 26806 Johan Myhre Bekkelaget BK 0 3 1/1 11/02 17:30 4
4 C Norge 17044 John Rune Johansen Bekkelaget BK 0 4 1/1 11/02 17:30 4
5 D Norge 24536 Bertil Blegeberg Glåmdal BK 2 5 1/1 11/02 17:30 5
6 D Norge 21257 Tommy Brattbo Glåmdal BK 0 6 1/1 11/02 17:30 5
7 B Norge 19474 Frank Andersen Sofiemyr BK 0 7 1/1 11/02 17:30 6
8 C Norge 12192 Rune Dybesland Sofiemyr BK 0 8 1/1 11/02 17:30 6
9 C Norge 22880 Johan Helland Glåmdal BK 4 9 1/1 11/02 17:30 7
10 C Norge 22881 Stein Erik Rugsveen Glåmdal BK 0 10 1/1 11/02 17:30 7
11 D Norge 24189 Jorunn Jusnes Glåmdal BK 13 11 1/1 11/02 17:30 8
12 E Norge 25618 Karin Brendengen Glåmdal BK 0 12 1/1 11/02 17:30 8
13 E Norge 26339 Espen Holm Gjøvik BK 0 13 1/1 11/02 17:30 9
14 D Norge 26567 Anders Myhre Briskebyen BK 0 14 1/1 11/02 17:30 10
15 B Norge 26439 Per Frode Sterud Briskebyen BK 0 15 1/1 11/02 17:30 10
16 E Norge 36107 Ellen Marie Andersen Sofiemyr BK 9 16 1/1 11/02 17:30 11
17 F Norge 25429 Wenche Sæther Sofiemyr BK 5 17 1/1 11/02 17:30 11
18 F Norge 23110 Liv S Engom Glåmdal BK 3 18 1/1 11/02 17:30 12
19 C Norge 25560 Ulla Stenersen Glåmdal BK 3 19 1/1 11/02 17:30 12