Charles Minnecup

Charles Minnecup arrangeres av Trondheim. Turneringen har egen webside på http://www.bowling.no/turneringer/detaljer/?Id=16720.
Se også resultater på live score.

Skriv innlegg i gjesteboka

Navn
Klubb
e-Post
www
ValideringMenneskevalidering

Turneringsgjesteboka

Charles Minnecup

Stian Hoff

sø. 12.sep. 21:52 

Premiestigen blir som følger:
Herrer:
1.plass 10000,- Christer Aker
2.plass 7000,- Georg Skryten
3.plass 5000,- Tor Inge Jansen
4.plass 4000,- Aleksander Åshovd-Larsen
5.plass 2500,- Adrian Kindervaag
6.plass 2000,- Kenneth Hermansen
7.plass 1500,- Tore Torgersen
8.plass 1000,- Jonas Dammen

Damer:
1.plass 6500,- Tove Walstad Fosseide
2.plass 4000,- Heidi Thorstensen
3.plass 3000,- Andrea Eliassen Hansen
4.plass 2000,- Åse Jacobsen
5.plass 1500,- Grethe Walstad Fosseide
6.plass 1000,- Liv Grete Rundhaug

Vi gratulerer alle vinnere og ønsker alle velkommen tilbake neste år
Ekstra gledelig med høy deltagelse i dameklassen, noe som utgjorde en forhøyet premiestige i forhold til premiestige på plakaten.

Christer Aker

sø. 12.sep. 11:55 

Hei Terje. Er ingen livescore når det ikke er noen som spiller :-) så "datt" ut fordi dem var ferdig med å spille.

Terje Skare

sø. 12.sep. 11:32 

Live scores datt ut no!

Elin Mathiesen

sø. 12.sep. 10:57 

Ja, nå funker det. Takk

Christer Aker

sø. 12.sep. 10:43 

Livestream skal fungere nå

Elin Mathiesen

sø. 12.sep. 10:24 

Får ikke opp livestream nå?

Per-Einar Walstad

lø. 11.sep. 21:40 

Disse går videre fra gateways

Damer:
Turbo: Gina Larsen
Vet: Elin Anne Larsen
U-21 Mia lillegjære
Early Bird: Trude Nilsen

Herrer
Turbo: Rune Spets
Vet: Oddbjørn Nilsen
U-21 Magnus Mittet
Early Bird: Olav Gimse

Disse starter imorgen kl 1000 sammen med damer 7-8 og herrer 9-18

Per-Einar Walstad

lø. 11.sep. 18:38 

Gateways før siste pulje

Damer:
Turbo: Marit Lillebudal
Vet: Elin Anne Larsen
U-21 Mia Lillegjære
Early Bird: Trude Nilsen

Herrer:
Turbo: Rune Spets
Vet: Olav Gimse
U-21 Magnus Mittet
Early Bird: Rune mittet

Kjell Furunes

lø. 11.sep. 18:36 

Jeg kommmer ikke til finalen

Fredrikke Bøe

lø. 11.sep. 17:48 

Minner om att jeg ga beskjed om att jeg ikke kunne delta i finalespill ????

Per-Einar Walstad

lø. 11.sep. 15:27 

Gateways etter pulje 11

Damer:
Turbo: Marit Lillebudal
Veteran: Elin Anne Larsen
U-21: Mia Linnea Waldahl Lillegjære
Early bird: Fredrikke Bøe

Herrer:
Turbo: Stig Klveland
Veteran: Rune Mittet
U-21: Magnas Mittet
Early bird: Kjell Furunes

Christer Aker

lø. 11.sep. 10:31 

Link til stream i innlegg nedenfor.

Tore Danielsen

lø. 11.sep. 09:18 

Ingen stream?

aleksander larsen

fr. 10.sep. 15:05 

Veit ik ka som skjedde, stod på kl 16, men e bortevækk.. nu får æ ik meldt mæ på web, men skal spille:)

Jan Morten Hogstad

fr. 10.sep. 09:49 

Beklager men ryggen vil ikke

Per-Einar Walstad

on. 08.sep. 18:46 

Det går fint det Trude

Trude Nilsen (ubekreftet)

on. 08.sep. 18:36 

Hei!

Kan jeg legge bowling bag hos dere på Centrum bowling i kveld?

Jan Morten Hogstad

on. 08.sep. 15:24 

Ja

Oddbjørn Nilsen

on. 08.sep. 11:37 

Jan Morten du står oppført i dag kl 17.onsdag skal du spille i morgen?

Jan Morten Hogstad

ti. 07.sep. 16:45 

Beklager rot. Var noen som skulle flytte meg fra tirsdag til torsdag. De klarte å sette meg opp på torsdag men glemte å fjerne meg fra tirsdag.

Marianne Lundstrøm (ubekreftet)

sø. 05.sep. 15:06 

Da jeg ikke spillte restarten idag, søndag, ønsker jeg å spille den fredag 10. sept. kl 13.00. Marianne

aleksander larsen

sø. 05.sep. 13:00 

3dje serien min i dag skal være 178!! Å ikke 128 ;)

Lena Haram Mittet

sø. 05.sep. 08:38 

Hei, Magnus ønsker å melde seg av restart kl 13 i dag og melde seg på restart lørdag 11 sept kl 18 (siste pulje).

Mvh
Lena

Åse Jacobsen

lø. 04.sep. 10:22 

Livestream kan følges på denne linken, eller søk på Charles Minnecup i Solidsport appen (krever innlogging):
https://solidsport.com/...

Lena Haram Mittet

fr. 03.sep. 19:09 

Hei,

Magnus ønsker en restart på fredag 10 sept kl 16.

Hilsen Lena

Oddbjørn Nilsen

to. 02.sep. 19:50 

Betaling ønskes på vipps eller kontant.

Per-Einar Walstad

ti. 31.aug. 18:10 

Profil denne gang blir en av Ulf sine sport bowling norge profiler

https://www.bowling.no/...

Christer Aker

ti. 31.aug. 15:34 

Siden det er en del ledige plasser, åpner vi opp for fri påmelding allerede nå! Oljeprofil kommer i løpet av dagen.

Bo Bengtsson (ubekreftet)

ma. 30.aug. 18:47 

Vil melde meg på 11/9 kl 09.00 og 15.00

Christer Aker (ubekreftet)

ti. 24.aug. 22:04 

Centrum Bowling ønsker at alle bruker munnbind i fellesarealet i hallen.

Kjell Martin J0hannessen (ubekreftet)

sø. 22.aug. 19:18 

HEI vil gjerne spille 7 sept kl 17 og onsdag 8 kl 17

Tore Torgersen (ubekreftet)

fr. 20.aug. 06:05 

TTbowlingProShop kommer være tilstede i Centrum bowlinghall fra 8 september så ta kontakt hvis du vil ha nytt utstyr eller ordne på gammelt????

Mvh
Tore

Grethe Fosseide

on. 18.aug. 13:21 

Da er Øyvind og Snorre meldt på :)

Øyvind Enget (ubekreftet)

on. 18.aug. 12:30 

Hei, ønsker og melde på meg selv og Snorre Sandkjernan den 11.09 kl 15.00.

Lisens:
Øyvind Enget - 25326
Snorre Sandkjernan - 27261

Tusen takk.

Mvh
Øyvind Enget

Grethe Fosseide

on. 28.juli 00:30 

Da er dere påmeldt Lena og Magnus :)

Lena Haram Mittet

ti. 27.juli 19:23 

Hei,

Ønsker å melde på meg 4/9 og reentry 5/9, begge dager kl 10.
Magnus Haram Mittet 4/9 og reentry 5/9, begge dager kl 13.

På forhånd takk,

Mvh
Lena H Mittet

Marianne Lundstrøm (ubekreftet)

lø. 17.juli 12:08 

Hei, ønsker å spille 4/9 og reentry 5/9, begge dagene kl 13.00 lis.nr 7013 Marianne