Resultater - EBT 11 NO by Brunswick - Qualifying - 2021-10-14 21:00

# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Danmark Anders Lousdal BK Trekanten 0 1 1/3 14/10 21:00 1
2 A Danmark Mika Guldbæk Stenhuset 8 2 1/2 * 14/10 21:00 1
3 A Sverige Markus Jansson BK Jösse 0 3 2/2 * 14/10 21:00 2
4 C Norge 25696 Vilde Hillestad Molde BK 8 4 1/2 14/10 21:00 2
5 A Finland Jarno Lahti Team Finland 0 5 1/6 * 14/10 21:00 3
6 A Danmark Sascha Wedel Team Denmark 8 6 1/4 * 14/10 21:00 3
7 A Finland Jesse Ahokas Team Finland 0 7 1/8 * 14/10 21:00 4
8 A-Jr Sverige Robin Ilhammar Team Clan BK 0 8 1/3 * 14/10 21:00 4
9 A Danmark Carsten W. Hansen LBC 0 9 1/3 14/10 21:00 5
10 A Danmark Mie Agerbo Team Denmark 8 10 1/4 * 14/10 21:00 5
11 A Danmark Megan G. Dicay Sundby 8 11 1/3 14/10 21:00 6
12 A Cze Tomàs Liebich Xbowling Club 0 12 2/3 14/10 21:00 6
13 A Cze Matèj Vojkovsky Probowling Hustopece 0 13 3/4 14/10 21:00 7
14 A Danmark Sofie Rasmussen Team Denmark 8 14 1/4 14/10 21:00 7
15 A Danmark Caitlin Gales Dicay SAS 8 15 1/3 14/10 21:00 8
16 A Danmark Dan Østergaard-Poulsen LBC 0 16 1/2 * 14/10 21:00 8
17 A Sverige Jonathan Hallberg Team Clan BK 0 17 1/2 * 14/10 21:00 9
18 A Sverige Tobias Hogdin Team Pergamon BC 0 18 2/4 * 14/10 21:00 9
19 A Danmark Mikkel Sørensen BK Trekanten 0 19 1/2 14/10 21:00 10
20 A Sverige Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 0 20 2/3 14/10 21:00 10
21 A Danmark Maria Gerding Team Denmark 8 21 1/6 14/10 21:00 11
22 A Danmark Steffen Tang-Petersen BK Trekanten 0 22 1/3 14/10 21:00 11
23 A Danmark Camilla Keller Team Denmark 8 23 1/3 14/10 21:00 12
24 A Cze Radovan Uher Probowling Hustopece 0 24 3/4 14/10 21:00 12
25 A Danmark Jesper Agerbo SAS 0 25 1/5 * 14/10 21:00 13
26 A Danmark Tim Stampe BK Trekanten 0 26 1/3 14/10 21:00 13
27 A Cze Jan Hoschna BDR 0 27 3/4 14/10 21:00 14
28 A Sverige William Svensson BK Kaskad 0 28 1/2 * 14/10 21:00 14
29 A Danmark Malene Køhler Team Denmark 8 29 1/3 14/10 21:00 15
30 A Danmark Oscar Lund Larsen SAS 0 30 1/4 14/10 21:00 15
31 A Danmark Cecilie Dam Team Denmark 8 31 1/3 14/10 21:00 16
32 A Danmark Mik Stampe BK Trekanten 0 32 1/4 14/10 21:00 16
# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Danmark Anders Lousdal BK Trekanten 0 1 1/3 14/10 21:00 1
2 A Danmark Mika Guldbæk Stenhuset 8 2 1/2 * 14/10 21:00 1
3 A Sverige Markus Jansson BK Jösse 0 3 2/2 * 14/10 21:00 2
4 C Norge 25696 Vilde Hillestad Molde BK 8 4 1/2 14/10 21:00 2
5 A Finland Jarno Lahti Team Finland 0 5 1/6 * 14/10 21:00 3
6 A Danmark Sascha Wedel Team Denmark 8 6 1/4 * 14/10 21:00 3
7 A Finland Jesse Ahokas Team Finland 0 7 1/8 * 14/10 21:00 4
8 A-Jr Sverige Robin Ilhammar Team Clan BK 0 8 1/3 * 14/10 21:00 4
9 A Danmark Carsten W. Hansen LBC 0 9 1/3 14/10 21:00 5
10 A Danmark Mie Agerbo Team Denmark 8 10 1/4 * 14/10 21:00 5
11 A Danmark Megan G. Dicay Sundby 8 11 1/3 14/10 21:00 6
12 A Cze Tomàs Liebich Xbowling Club 0 12 2/3 14/10 21:00 6
13 A Cze Matèj Vojkovsky Probowling Hustopece 0 13 3/4 14/10 21:00 7
14 A Danmark Sofie Rasmussen Team Denmark 8 14 1/4 14/10 21:00 7
15 A Danmark Caitlin Gales Dicay SAS 8 15 1/3 14/10 21:00 8
16 A Danmark Dan Østergaard-Poulsen LBC 0 16 1/2 * 14/10 21:00 8
17 A Sverige Jonathan Hallberg Team Clan BK 0 17 1/2 * 14/10 21:00 9
18 A Sverige Tobias Hogdin Team Pergamon BC 0 18 2/4 * 14/10 21:00 9
19 A Danmark Mikkel Sørensen BK Trekanten 0 19 1/2 14/10 21:00 10
20 A Sverige Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 0 20 2/3 14/10 21:00 10
21 A Danmark Maria Gerding Team Denmark 8 21 1/6 14/10 21:00 11
22 A Danmark Steffen Tang-Petersen BK Trekanten 0 22 1/3 14/10 21:00 11
23 A Danmark Camilla Keller Team Denmark 8 23 1/3 14/10 21:00 12
24 A Cze Radovan Uher Probowling Hustopece 0 24 3/4 14/10 21:00 12
25 A Danmark Jesper Agerbo SAS 0 25 1/5 * 14/10 21:00 13
26 A Danmark Tim Stampe BK Trekanten 0 26 1/3 14/10 21:00 13
27 A Cze Jan Hoschna BDR 0 27 3/4 14/10 21:00 14
28 A Sverige William Svensson BK Kaskad 0 28 1/2 * 14/10 21:00 14
29 A Danmark Malene Køhler Team Denmark 8 29 1/3 14/10 21:00 15
30 A Danmark Oscar Lund Larsen SAS 0 30 1/4 14/10 21:00 15
31 A Danmark Cecilie Dam Team Denmark 8 31 1/3 14/10 21:00 16
32 A Danmark Mik Stampe BK Trekanten 0 32 1/4 14/10 21:00 16