Resultater - EBT 11 NO by Brunswick - Qualifying - 2021-10-15 09:00

# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Nederland Mark Jacobs Team Netherland 0 1 4/5 * 15/10 09:00 5
2 A Sverige Pontus Andersson Team Clan BK 0 2 1/1 * 15/10 09:00 5
3 A Danmark Mathias Ankerdal BK Trekanten 0 3 1/4 * 15/10 09:00 6
4 A Danmark Patrik Jannik Soerensen LBC 0 4 1/4 * 15/10 09:00 6
5 B-V Norge 23601 Oddbjørn Nilsen Trondheim BK 0 5 3/4 * 15/10 09:00 7
6 A Sverige Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 0 6 3/3 15/10 09:00 7
7 A Finland Jarno Lahti Team Finland 0 7 2/6 * 15/10 09:00 8
8 A Sverige Tobias Hogdin Team Pergamon BC 0 8 3/4 * 15/10 09:00 8
9 A Sverige Adam Andersson Team Pergamon BC 0 9 2/6 15/10 09:00 9
10 A Island Arnar Davíð Jónsson Team Iceland 0 10 3/3 15/10 09:00 9
11 A Norge 26197 Max Østbergh Rana BK 0 11 3/4 15/10 09:00 10
12 A Danmark Tim Stampe BK Trekanten 0 12 2/3 15/10 09:00 10
13 A VEN Carlos Nunez Capital Bowling 0 13 1/2 15/10 09:00 11
14 A Sverige Peter Hellström Team Clan BK 0 14 1/2 * 15/10 09:00 11
15 A Sverige Pontus Falkhäll Team Pergamon 0 15 3/6 15/10 09:00 12
16 B-Jr Norge 25089 Jenny Mathiesen Solør BK 8 16 3/4 15/10 09:00 13
17 B-V Norge 22133 Rolf Erik Nyseter Syv Søstre BK 0 17 2/4 * 15/10 09:00 13
18 A VEN Carlos Nunez jr Magerit 0 18 1/3 15/10 09:00 14
19 A Finland Jesse Ahokas Team Finland 0 19 2/8 * 15/10 09:00 14
20 A Danmark Jonas Grønhøj Ohms Ravnsborg 0 20 1/4 * 15/10 09:00 15
21 A VEN Massimiliano Fridegotto Celta de Vigo 0 21 1/3 15/10 09:00 15
22 A Danmark Maria Gerding Team Denmark 8 22 2/6 15/10 09:00 16
23 B-V Norge 9107 Tom R Borgen Norsia 0 23 5/5 * 15/10 09:00 16
# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 A Nederland Mark Jacobs Team Netherland 0 1 4/5 * 15/10 09:00 5
2 A Sverige Pontus Andersson Team Clan BK 0 2 1/1 * 15/10 09:00 5
3 A Danmark Mathias Ankerdal BK Trekanten 0 3 1/4 * 15/10 09:00 6
4 A Danmark Patrik Jannik Soerensen LBC 0 4 1/4 * 15/10 09:00 6
5 B-V Norge 23601 Oddbjørn Nilsen Trondheim BK 0 5 3/4 * 15/10 09:00 7
6 A Sverige Oliver Dahlgren Team Pergamon BC 0 6 3/3 15/10 09:00 7
7 A Finland Jarno Lahti Team Finland 0 7 2/6 * 15/10 09:00 8
8 A Sverige Tobias Hogdin Team Pergamon BC 0 8 3/4 * 15/10 09:00 8
9 A Sverige Adam Andersson Team Pergamon BC 0 9 2/6 15/10 09:00 9
10 A Island Arnar Davíð Jónsson Team Iceland 0 10 3/3 15/10 09:00 9
11 A Norge 26197 Max Østbergh Rana BK 0 11 3/4 15/10 09:00 10
12 A Danmark Tim Stampe BK Trekanten 0 12 2/3 15/10 09:00 10
13 A VEN Carlos Nunez Capital Bowling 0 13 1/2 15/10 09:00 11
14 A Sverige Peter Hellström Team Clan BK 0 14 1/2 * 15/10 09:00 11
15 A Sverige Pontus Falkhäll Team Pergamon 0 15 3/6 15/10 09:00 12
16 B-Jr Norge 25089 Jenny Mathiesen Solør BK 8 16 3/4 15/10 09:00 13
17 B-V Norge 22133 Rolf Erik Nyseter Syv Søstre BK 0 17 2/4 * 15/10 09:00 13
18 A VEN Carlos Nunez jr Magerit 0 18 1/3 15/10 09:00 14
19 A Finland Jesse Ahokas Team Finland 0 19 2/8 * 15/10 09:00 14
20 A Danmark Jonas Grønhøj Ohms Ravnsborg 0 20 1/4 * 15/10 09:00 15
21 A VEN Massimiliano Fridegotto Celta de Vigo 0 21 1/3 15/10 09:00 15
22 A Danmark Maria Gerding Team Denmark 8 22 2/6 15/10 09:00 16
23 B-V Norge 9107 Tom R Borgen Norsia 0 23 5/5 * 15/10 09:00 16