Resultater - EBT 11 NO by Brunswick - Qualifying - 2021-10-15 21:00

# Kl Land Lisens Navn Klubb Hcp Start # Re # Turbo Pulje Bane
1 B-Jr Norge 25787 Sander Kastås-Lindstad Munken BK 0 1 4/4 15/10 21:00 1
2 C-Jr Norge 25882 Tobias Fransson-Larønningen Grenland BK 0 2 1/1 15/10 21:00 1
3 B Norge 25992 Alexander Larsen Mascot BK 0 3 4/4 * 15/10 21:00 2
4 A Norge 26197 Max Østbergh Rana BK 0 4 4/4 15/10 21:00 2
5 B Norge 20666 Jeanett Haavelmoen Johansen Frogner BK 8 5 4/4 15/10 21:00 3
6 A Cze Radovan Uher Probowling Hustopece 0 6 4/4 15/10 21:00 3
7 Sverige Kim Bolleby Team Pergamon BC 0 7 1/4 * 15/10 21:00 4
8 A VEN Massimiliano Fridegotto Celta de Vigo 0 8 2/3 15/10 21:00 4
9 A-Jr Sverige Carl Eklund IKW/Köping BK 0 9 1/3 * 15/10 21:00 5
10 A Norge 22778 Stian Hoff Trondheim BK 0 10 1/1 15/10 21:00 5
11 A Danmark Sofie Rasmussen Team Denmark 8 11 3/4 15/10 21:00 6
12 A Sverige Tobias Hogdin Team Pergamon BC 0 12 4/4 * 15/10 21:00 6
13 A Cze Jan Hoschna BDR 0 13 4/4 15/10 21:00 7
14 A Finland Jesse Ahokas Team Finland 0 14 5/8 * 15/10 21:00 7
15 A Norge 21665 Christer Aker Trondheim BK 0 15 5/5 * 15/10 21:00 8
16 A Danmark Jesper Agerbo SAS 0 16 3/5 15/10 21:00 8
17 A Norge 23547 Jørgen Mathiesen Solør BK 0 17 3/3 15/10 21:00 9
18 A Sverige Loke Johansson Molander Team Clan BK 0 18 3/4 * 15/10 21:00 9
19 A Norge 26183 Anders Johansen Munken BK 0 19 1/3 * 15/10 21:00 10
20 A Sverige Joline Persson Planefors Team X-Calibur 8 20 2/2 * 15/10 21:00 10
21 A Norge 23545 Jonas Dammen Solør BK 0 21 2/3 15/10 21:00 11
22 A Nederland Jord van Weeren Valcke Brunswick 0 22 4/4 * 15/10 21:00 11
23 A Sverige Adam Andersson Team Pergamon BC 0 23 3/6 15/10 21:00 12
24 A Sverige Peter Hellström Team Clan BK 0 24 2/2 * 15/10 21:00 12
25 A Norge 11014 Kenneth Hermansen Drammen Tigers BK 0 25 3/3 15/10 21:00 13
26 A Nederland Mark Jacobs Team Netherland 0 26 5/5 * 15/10 21:00 13
27 A Cze Matèj Vojkovsky Probowling Hustopece 0 27 4/4 15/10 21:00 14
28 A Sverige Pontus Falkhäll Team Pergamon 0 28 4/6 15/10 21:00 14
29 D-Jr Norge 26558 Sanne Ørdal Oslo BK 8 29 2/2 15/10 21:00 15
30 A Cze Tomàs Liebich Xbowling Club 0 30 3/3 15/10 21:00 15
31 A VEN Carlos Nunez jr Magerit 0 31 2/3 15/10 21:00 16
32 A-Jr Sverige Theo Steen Halmia BS 0 32 3/3 15/10 21:00 16